Op zondag 26 juli is overleden Henk Lindeboom te Oldebroek/Elburg (v/h Dronten). Hij groeide op in de Vrije Evangelische Gemeente Kampen. Na zijn bruiloft verhuisde hij naar Dronten, waar hij zich vele tientallen jaren met hart en ziel heeft ingezet voor de Vrije Evangelische Gemeente daar. Jarenlang kerkenraadslid en nog zoveel andere taken…. De laatste jaren woonden ze dichter bij de (klein)kinderen in Oldebroek en was hij samen met Alie wederom actief betrokken bij de Vrije Evangelische Gemeente, nu in Elburg.
- Henk was een mensen mens: vertrouwend gelovig, zo gewoon, zo betrokken, zo trouw, maar met zoveel gaven en talenten.
- Wat heeft hij prachtige dingen gemaakt, glas in lood was zijn grote hobby. Maar ook heel veel decors voor musical, kerkdienst en ook de SZD-ontmoetingsdagen.
- Zingen deed hij graag, zijn hele leven zat hij op diverse koren.
- Henk droeg de Bond van Vrije Evangelische Gemeenten een warm hart toe, en heeft jaren, ook als bestuurslid, actief meegedaan in de SZD. Op de Bondsvergaderingen en ontmoetingsdagen was hij veel en graag aanwezig.
- Op zaterdag 1 augustus jl. hebben we, onder hele grote belangstelling in een ‘dankdienst voor het leven’, afscheid genomen.
- Een ‘trouw dienstknecht’ die mocht ingaan in de vreugde van zijn Heer en Heiland.
- Troostte de Here zijn vrouw Alie, zijn kinderen, klein en achterkleinkinderen en zovelen die hem zullen missen.